اندولیفت شکم

اندولیفت لاغری بهترین روش لاغری سریع و آب کردن چربی ها

اندولیفت لاغری چیست

اگرچه در تمام فصول سال باید از صورت ، گردن ، یا دستان خود مراقبت می کنیم ، اما بدن ما در ماه های گرم سال بیشتر در معرض دید قرار می گیرد و از این رو به مراقبت های چند گانه نیاز دارد. شاید برای این فصل بخواهید چند کیلو وزن کم کنید ، اما با باقیمانده پوست شل و آویزان که پس از لاغری حاصل می شود و سخت ترین لایه های چربی که هر کاری کنید از بین نمی روند چه باید کرد؟ ما راهکاری به شما پیشنهاد می دهیم که هم شما را لاغر می کند ، هم چربی اضافی تان را آب می کند ، هم قوام و استحکام پوست تان را در طول کاهش وزن حفظ می کند و در عین حال بسیار موثر و ایمن است. چنین تکنولوژی پیشرفته و همه کاره در حال حاضر در جدیدترین و علمی ترین روش لاغری ، یعنی لیزر اندولیفت لاغری (Endolift) گنجانده شده است که بدون نیاز به جلسات پی در پی ، نتایجی فوری حاصل می کند. اندولیفت لاغری به دو روش عمل می کند: یکبار برای همیشه ، بافت چربی را کاهش داده و در عین حال بدن را سفت می کند.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2023

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

اندولیفت (Endolift) چیست | نظرات در مورد اندولیفت

احتمالا شما نیز از مدت ها پیش خود را برای فصل بیکینی آماده کرده اید ، اما از بدن خود راضی نیستید! از دست دادن اضافه وزن اولین قدم برای رسیدن به موفقیت است ، اما مشکلات واقعی زمانی به وجود می آید که گام های بعدی را بر می دارید اما دیگر نتیجه نمی گیرید. استحکام پوست پس از لاغری و خلاص شدن از شر چربی های اضافی ، هر چه قدر هم که کم باشند در حال حاضر بسیار مشکل است. اغلب بدون دخالت روش های زیبایی نمی توان لاغری شکم و پهلو یا سایر نقاط دارای چربی را به راحتی برطرف کرد. و درست در همین جاست که ارزش واقعی استفاده از درمان لیزر اندولیفت لاغری آشکار می گردد.

اندولیفت نی نی سایت

پوستی مستحکم بدون هیچ گونه شلی حتی در سخت ترین مناطق با اندولیفت لاغری

عوامل زیادی بر از بین رفتن استحکام پوست تأثیر می گذارد که یکی از آنها سن است. از 25 سالگی به بعد پوست ما تولید کلاژن را کند می کند و از اینرو متوجه کمبودهای آن می شویم که با شل شدن و از دست دادن خاصیت کشسانی پوست ظاهر می شود. با افزایش سن ، پوست در نواحی بازو و ران ها شل می شود. افتادگی پوست در ناحیه شکم نیز در نتیجه کاهش وزن شدید و بعد از بارداری ظاهر می شود ، زمانی که پوست پس از کشش قادر به بازیابی حالت ارتجاعی اولیه خود نیست. اکثر درمان ها ، که تمام نواحی مشکل دار بدن را مستحکم می کنند ، نیاز به یک سری جلسات درمانی دارند که مستلزم برنامه ریزی زمان مناسب از قبل است. اما ليزر لاغري موضعي اندولیفت همه چیز کاملاً متفاوت است. اندولیفت برای لاغری نه تنها نتایج فوری می دهد ، بلکه به درمان افتادگی پوست تقریباً در تمام نواحی بدن کمک می کند. اندولیفت لاغری علاوه بر نواحی ذکر شده در بالا ، در لیفت کردن باسن و سفت کردن ران نیز بسیار خوب عمل می کند.

اما راز عملکرد آن چیست؟ این درمان فیبرهای کلاژن را کوچک می کند ، بافت ها را برای تولید کلاژن جدید شبیه سازی می کند و عملکردهای متابولیکی را در ماتریکس خارج سلولی بهبود می بخشد و منجر به لیفت و بازسازی پوست می شود.

 

با اندولیفت لاغری برای همیشه چربی بدن خود را از بین ببرید

هزینه اندولیفت
اندولیفت شکم

عملکرد دوگانه این تکنولوژی شامل سفت شدن همزمان بدن و در صورت لزوم حذف چربی اضافی از آن است. همانطور که لایه های سطحی بافت زیر جلدی نازک تحت عنوان فیبرهای فیبرین میکرو اپتیکال مویی وارد بدن می شوند که انرژی را منتقل می کنند ، نه تنها سلول ها را در نتیجه جذب عالی آب به تولید کلاژن جدید تحریک می کنند ، بلکه بر چربی نیز تأثیر می گذارند و آن را از بین می برند. سپس آن ها را از بدن خارج می کنند. نکته مهم این است که سلول های چربی برگشت ناپذیر نیز دفع می شوند. فقط یک جلسه درمان با اندولیفت لاغری به شما این امکان را می دهد با مشکلاتی که در طول کاهش وزن بسیار عدیده است مقابله کنید.

 

چرا اندولیفت تحت عنوان درمان دقیقه 90 شناخته می شود ؟

اندولیفت برای لاغری
لیزر برای لاغری ران

این روش نیازی به بیهوشی یا آماده سازی خاصی از سوی بیمار ندارد و همچنین به دوره نقاهت نیاز ندارد. اولین اثرات سفت کنندگی اندولیفت لاغری ، به لطف انقباض فوری الیاف کلاژن ، بلافاصله قابل مشاهده است ، در حالی که اثرات سفت کننده و لاغری نهایی پس از 3 تا 6 ماه قابل مشاهده است ، که در طی آن سنتز کلاژن در لایه های عمیق تر پوست صورت می گیرد و بدن فرم نهایی خود را به دست می آورد.

 

ماندگاری لیزر اندولیفت لاغری

قیمت اندولیفت
بهترين راه آب كردن چربي پهلو

در از بین بردن بافت چربی آسیب دیده ، آنچه مهم است این است که نتایج به دست آمده بلند مدت باشد ، بنابراین ما می توانیم از اثرات اندولیفت لاغری برای مدت طولانی لذت ببریم در حالی که یک سبک زندگی سالم را پیش می بریم. نتایج اندولیفت حتی با گذشت زمان بیشتر می شود.

 

لیفتینگ ، سفت شدن پوست و حذف چربی به طور همزمان با لیزر لاغری اندولیفت

اندولیفت بهتر است یا هایفو
بهترين راه آب كردن غبغب

اندولیفت لاغری به عنوان یک گزینه غیر جراحی ترجیح داده شده برای لیفت کردن ، سفت شدن و برداشتن چربی اضافی ، یک روش ابتکاری و کم تهاجمی است که می تواند بر روی صورت ، گردن و بدن برای تحریک لایه های عمیق و سطحی پوست استفاده شود و باعث تشکیل تیغه همبند شود. برای بازسازی و تحریک بازسازی کلاژن این روش تک جلسه ای به اثرات فوری و قابل توجهی دست می یابد و نتایج آن با گذشت زمان بیشتر می شود.

وجه تمایز اصلی لندولیفت ، فیبر نوری مویی نازک و برهنه (200 یا 300 میکرون) آن است که به لیزر دایود متصل شده و در هیپودرم سطحی قرار می گیرد. این امر از آسیب مکانیکی و حرارتی ناشی از یک کانول فلزی جلوگیری می کند. طول موج توسط فیبر نوری دستکاری می شود. برای ایجاد بازسازی کلاژن بین 65 درجه تا 70 درجه سانتی گراد گرم می شود ، در حالی که سطح سطحی دمای راحت تر از 40 درجه سانتیگراد را حفظ می کند.

اندولیفت بهتر است یا هایفو

امروزه لیزر اندولیفت بخش مهمی از درمان برای بسیاری از متخصصان محسوب می شود. اغلب پزشکان متفق القول بر این باورند که نتایج قابل توجه اندولیفت لاغری ، قابل مقایسه با جراحی لیفت معمولی است. با ایت تفاوت که در این روش نیازی به بیهوشی نیست ، بدون زخم و خونریزی است و به معنای واقعی کلمه ماندگار است.

به گفته اغلب متخصصان ، اندولیفت لاغری تمام آنچه از یک روش جراحی زیبایی می توان انتظار داشت را برآورده کرده است و به ایجاد نتیجه مطلوب برای بیماران کمک می کند.

 

هزینه اندولیفت لاغری

هزینه اندولیفت
لیزر لاغری صورت

قیمت اندولیفت صورت بر اساس عوامل مختلف از جمله تجربه پزشک و میزان مشکلی که خودتان دارید ، متفاوت است. اما به طور کل ، هزینه اندولیفت لاغری در نهایت بسیار مقرون به صرفه تر از سایر روش های لاغری و از بین بردن چربی خواهد بود و هزینه های آن به مراتب بسیار پایین تر از جراحی تمام خواهد شد. با این حال برای اطلاع از قیمت لیزر اندولیفت می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 

عوارض اندولیفت

در جلسه مشاوره اولیه، پزشک تمام مزایا و عوارض اندولیفت صورت را برای شما شرح خواهد داد و در صورت لزوم، برای تان آنتی بیوتیک تجویز خواهد کرد. پزشک همچنین، نتایج مورد انتظار را برای تان توضیح می دهد و یک روز را برای انجام این فرایند تنظیم می کند.

 

اندولیفت در تهران

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد خدمات اندولیفت صورت و بدن را ارائه دهد. مرکز ما همچنین ، کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (قیطریه ، شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع: health-and-beautytheaestheticguide

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا