لیزر اندولیفت چیه

اندولیفت صورت چیست |  عوارض و قیمت اندولیفت | اندولیفت در تهران

Rate this post

بهترین روش برای جوانسازی صورت و گردن : اندولیفت صورت

هر خام یا آقایی در هر سنی می تواند از وجود چربی بیش از حد در ناحیه چانه ، گردن یا گونه رنج ببرد. تغییر در وزن بدن ، یک عامل مهم در این زمینه به شمار می رود ، اما فرایند پیری نیز یکی از علل ایجاد غبغب ، شلی و افتادگی پوست گردن و کاهش خاصیت انعطاف پذیری پوست صورت به شمار می رود. تا چند سال پیش که ما به تکنولوژی لیزر دسترسی نداشتیم ، مجبور بودیم جهت رفع غبغب دست به دامان جراحی های تهاجمی شویم. چنانچه وزن تان افزایش پیدا می کرد ، غبغب نیز به وجود می آمد و چنانچه وزن کم می کردید ، با پوستی آویزان در ناحیه گردن مواجه می شدید. اما این روزها لیزر اندولیفت صورت این مشکل را مرتفع ساخته است.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2022

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

اندولیفت صورت چیست ؟

اندولیفت شکم
اندولیفت

اندولیفت (ENDOLIFT®) یک روش لیزر درمانی سرپایی و حداقل تهاجمی است که جهت زیبایی و جوانسازی بافت های پوست مورد استفاده قرار می گیرد. این روش لیزر درمانی با آخرین تکنولوژی روز دنیا مورد تایید اداره غذا و داروی آمریکا (FDA) قرار گرفته است. اندولیفت دارای اهداف درمانی متعددی از جمله بازسازی لایه های عمیق و سطحی پوست ، اصلاح رنگ پوست ، اصلاح سپتوم های همبند ، تحریک تولید کلاژن و در صورت لزوم ، کاهش چربی اضافی می باشد. هدف اصلی اندولیفت ، بهبود استحکام پوست ، یا به عبارت دیگر اصلاح و کاهش شلی و افتادگی پوست با استفاده از فعال سازی نئو کلاژنسیس (فرایند تولید کلاژن بیشتر) و عملکرد های متابولیک در ماتریکس برون یاخته ای (ECM) است. استحکام و جوانسازی پوست که توسط اندولیفت صورت می پذیرد ، به طور مستقیم با اشعه لیزر انتخابی مورد استفاده ، در ارتباط است. بدین مفهوم که لیزر به طور انتخابی دو عنصر اصلی بدن انسان، یعنی آب و چربی را مورد هدف قرار می دهد.

اندولیفت یک درمان بدون اسکار، بدون درد و بدون نیاز به تیغ جراحی است که برای جوان سازی و بازسازی پوست از لیزر بهره می گیرد. اندولیفت ، نتیجه پیشرفته ترین فن آوری ها و تحقیقات پزشکی است.

 

لیزر اندولیفت غبغب ، گردن و گونه ها

لیزر اندولیفت چیه
لیزر اندولیفت غبغب

اما در حال حاضر ، ما یک گزینه عالی و باور نکردنی برای از بین بردن چربی بیش از حد و افتادگی ناحیه گردن ، غبغب و گونه در دسترس داریم. لیزر اندولیفت قادر است قسمت تحتانی صورت و گردن شما را به طرز شگفت آوری بهبود دهد و به شما یک چهره طبیعی بدون نیاز به عمل جراحی ببخشد تا بدین ترتیب پوست تان مستحکم تر و جوان تر از قبل شود.

 

اندولیفت برای خانم ها و آقایان

هم مردان و هم زنان می توانند از این درمان فوق العاده مفید بهره مند شوند. لیزر اندولیفت، پوست ناحیه تحت درمان را استحکام می بخشد و پوست صورت و گردن تان را جوان تر می سازد. این درمان به مراتب ساده تر و ایمن تر از درمان لیپوساکشن سنتی است که همه افتادگی پوست را برطرف نمی سازد و در ضمن از خود اسکار دائمی نیز بر جای می گذارد.

 

فرایند لیزر اندولیفت صورت چگونه است؟

اندولیفت زیر چشم

در جلسه مشاوره اولیه ، پزشک تمام مزایا و عوارض جانبی درمان لیزر اندولیفت را برای شما شرح خواهد داد و در صورت لزوم ، برای تان آنتی بیوتیک تجویز خواهد کرد. پزشک همچنین نتایج مورد انتظار را برای تان توضیح می دهد و یک روز را برای انجام این فرایند تنظیم می کند.

در روز تعیین شده ، قبل از شروع درمان ، پزشک لیدوکائین به شما تزریق می کند تا درمان بسیار راحت و قابل تحمل باشد. اولین گام این است که فیبر نوری لیزر 1 میلی متری درون پوست قرار گیرد تا چربی موجود را ذوب کند و در عین حال ، تولید کلاژن بر روی بافت اطراف تحریک شود. این امر موجب استحکام پوست می گردد و نتایج بهتری را حاصل می کند.

گام دوم این است که چربی ذوب شده تخلیه شود تا قسمت تحتانی صورت و گردن شکل بگیرد. کل جلسه درمان کمتر از یک ساعت طول می کشد و شما می توانید نتایج آن را بلافاصله مشاهده کنید. در روزهای بعد باید شب ها از یک باند فشرده سازی استفاده کنید. همچنین ممکن است پزشک داروی ضد درد و ضد التهابی برای تان تجویز کند. نتایج حاصل از لیزر اندولیفت دائمی است و شما می توانید طی 2 روز ، مجددا فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید.

قبل از انجام این روش درمان، حتما با متخصص پوست خود مشورت کنید.

 

فیلم اندولیفت صورت

 

حین درمان چه اتفاقی می افتد؟

گرمایی که از لیزر به میکروفیبر نوری و به همین ترتیب به بافت زیر جلدی منتقل می شود ، موجب می شود:

 • از تجمع چربی های موضعی، امولسیون شکل بگیرد
 • پوست در ناحیه تحت درمان بلافاصله تقویت شود
 • به علت سنتز کلاژن جدید، بهبود متوسط ​​تا بلند مدت بافت اتفاق بیافتد. حتی چند ماه پس از درمان، منطقه درمان شده همچنان به بازسازی و بهبود بافت خود ادامه می دهد.

 

چه مناطقی را می توان توسط اندولیفت درمان کرد؟

اندولیفت بینی

اندولیفت قادر است کل صورت را بازسازی کند که این روند شامل اصلاح شلی و افتادگی خفیف پوست و تجمع چربی در قسمت تحتانی صورت (غبغب ، گونه ها ، اطراف دهان ، خط فک) و گردن می باشد. گرمای انتخابی متساطع از لیزر، چربی موجود در حفره های میکروسکوپی در منطقه تحت درمان را ذوب می کند و به طور همزمان موجب ترمیم و بازسازی پوست می شود.

طیف کاربرد لیزر اندولیفت به شرح زیر است:

بدن

 • داخل بازو
 • شکم و ناحیه اطراف ناف
 • داخل ران
 • زانو
 • مچ پا

صورت

 • بخش میانی و تحتانی صورت
 • ناحیه زیر زبان
 • زیر چانه
 • گردن
 • زیر چشم
 • پف زیر چشم

 

فرایند درمان اندولیفت چه مدت طول می کشد؟

این بستگی به این دارد که چه قسمت هایی از صورت (یا بدن) باید درمان شود. با این وجود ، مدت این درمان ممکن است از 5 دقیقه (برای تنها بخشی از صورت) تا نیم ساعت (برای کل صورت) به طول بیانجامد.

 

مزایای استفاده از این درمان نوآورانه چیست؟

اندولیفت بینی چیست
 • حداقل تهاجمی
 • فقط نیاز به یک جلسه
 • ایمنی در درمان
 • دارای حداقل یا بدون زمان ریکاوری
 • دقت
 • بدون بخیه و برش
 • بدون خونریزی
 • بدون هماتوم (خون مردگی)
 • هزینه مقرون به صرفه (قیمتی بسیار پایین تر از جراحی لیفت صورت)

لیفت صورت بدون جراحی

 

عوارض اندولیفت

در جلسه مشاوره اولیه، پزشک تمام مزایا و عوارض اندولیفت صورت را برای شما شرح خواهد داد و در صورت لزوم، برای تان آنتی بیوتیک تجویز خواهد کرد. پزشک همچنین، نتایج مورد انتظار را برای تان توضیح می دهد و یک روز را برای انجام این فرایند تنظیم می کند.

 

قیمت اندولیفت | هزینه اندولیفت

اندولیفت پیشانی

هزینه این روش بسیار مقرون به صرفه است و قیمتی بسیار پایین تر از جراحی لیفت صورت را در بر دارد.

 

چه مدت پس از درمان نتایج قابل رویت خواهد بود؟

نتایج لیزر اندولیفت بلافاصله قابل مشاهده است و طی چندین ماه پس از درمان نیز روند بهبود ادامه می یابند.

 

اندولیفت به چند جلسه درمان نیاز دارد؟

تنها یک جلسه. در مواردی که نتایج مطلوب حاصل نشود، می توان 12 ماه بعد، این درمان را برای یک بار دیگر تکرار کرد.

 

ماندگاری لیزر اندولیفت

می توان انتظار داشت نتایج اندولیفت صورت برای مدت 12 ماه (گاه کمتر و گاه بیشتر) ماندگار باشد.

 

کارشناسان: نظرات در مورد اندولیفت

نظرات در مورد اندولیفت

در سال های اخیر ، تکنیک لیزر اندولیفت برای جوان سازی صورت و گردن ، با بهره گیری از یک فیبر نوری بسیار نازک متصل به لیزر دایود ، توانسته در زمینه افزایش سنتز کلاژن پیشگام باشد. این امر موجب شده لیفت صورت و گردن تنها در یک جلسه به روشی غیر تهاجمی ممکن و میسر گردد.

اندولیفت یک درمان بدون اسکار ، بدون درد و بدون نیاز به تیغ جراحی است که برای جوان سازی و بازسازی پوست از لیزر بهره می گیرد. این درمان لیزر ، نتیجه پیشرفته ترین فن آوری و تحقیقات پزشکی است.

لیزر اندولیفت قادر است قسمت تحتانی صورت و گردن شما را به طور شگفت آوری بهبود دهد و به شما یک چهره طبیعی بدون نیاز به عمل جراحی ببخشد تا بدین ترتیب پوست تان مستحکم تر و جوان تر ار قبل شود. هم مردان و هم زنان می توانند از این درمان فوق العاده مفید بهره مند شوند.

لیزر اندولیفت ، پوست ناحیه تحت درمان را استحکام می بخشد و پوست صورت و گردن تان را جوان تر می سازد. این درمان به مراتب ساده تر و ایمن تر از درمان های سنتی همچون لیپوساکشن است.

کل جلسه درمان کمتر از یک ساعت طول می کشد و شما می توانید نتایج آن را بلافاصله مشاهده کنید. شما می توانید طی 2 روز فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرید.

این درمان لیزر ، حداقل تهاجمی ، بسیار امن و بی خطر ، با دقت بالا ، بدون نیاز به بخیه و برش ، بدون خونریزی ، بدون هماتوم (خون مردگی) و بسیار مقرون به صرف است و تمام این مزایا را تنها در یک جلسه حاصل می کند. با این حال در مواردی که نتایج مطلوب حاصل نشود ، می توان 12 ماه بعد، این درمان را برای یک بار دیگر تکرار کرد.

امیدواریم این مطلب، سوالات و ابهامات شما در خصوص لیزر اندولیفت صورت برطرف کرد باشد. با این وجود چنانچه همچنان سوالی دارید، لطفاً آن را در قسمت نظرات مطرح سازید تا کارشناسان ما در اسرع به آن پاسخ دهند. همچنین می توانید با مرکز ما تماس گرفته و پرسش خود را مطرح سازید.

 

بهترین مرکز اندولیفت در تهران

بهترین مرکز لیفت صورت در تهران
بهترین دکتر لیفت با نخ در تهران

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد خدمات لیفت صورت با نخ را ارائه دهد. مرکز ما همچنین ، کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (قیطریه ، شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع: endolifteufotonaromaslaser

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به بالای صفحه بردن