ترد لیفت : بهترین روش جوانسازی و لیفت صورت

” بهترین روش جوانسازی صورت کدام است : ترد لیفت “

تا همین اواخر ، تنها راه برای حل مشکلات ناشی از شلی و افتادگی پوست صورت عمل جراحی لیفت صورت بود. از این گذشته ، در حالی که درمان های جوانسازی پوست می توانند تا حدی به احیای استحکام در زمان شلی و افتادگی پوست کمک کنند ، تنها تیغ جراحی می تواند کارساز باشد. با این حال ، تا زمانی که رویکرد تکیه بر ترکیبات تزریقی و جوانسازی پوست بر جراحی صورت برای بسیاری از بیماران ارجحیت داشته باشد ، هیچ کس مایل نیست تن به چاقوی جراحی در دهد. اگر شما در زمره این گروه قرار دارید ، خوشحال خواهید شد اگر بدانید نوع جدیدی از روش های زیبایی برای پر کردن شکاف بین جوانسازی صورت به صورت غیر تهاجمی و جراحی تهاجمی صورت ابداع شده است و آن چیزی نیست جز ” ترد لیفت یا لیفت با نخ “.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2023

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

 

ترد لیفت چیست ؟

لیفت با نخ بینی
لیفت با نخ نی نی سایت

لیفت صورت با نخ یا ترد لیفت (Thread Lift) نوعی پروسیجر است که در آن از بخیه های موقتی به منظور “بالا کشیدن” بسیار جزیی اما مشهود در پوست استفاده می شود. جراح زیبایی به جای برداشتن پوست شل صورت به صورت جراحی ، به سادگی با بخیه قسمت هایی از آن ، آن را به حالت تعلیق در می آورند. این امر باعث می شود پوست کمی کشیده شود و به همین دلیل پوست صورت را سفت و محکم می سازد. لیفت با نخ علاوه بر این که برای کشیده شدن پوست ایده آل است ، به روشی دیگر نیز با فرایند پیری مقابله می کنند: با تحریک “پاسخ شفابخش” بدن و هدایت بدن برای رساندن موج های عظیم کلاژن به نواحی تحت درمان. این امر به دلیل نقش حیاتی کلاژن در فرآیند پیری بسیار مهم است.

کلاژن به پشتیبانی از “فاکتورهای رشد” کمک می کند که تاثیر به سزایی در وضعیت پوست ما دارد. کلاژن علاوه بر این که جهت ترمیم زخم مورد استفاده قرار می گیرد ، به تقویت ، حجم دادن و نرمی پوست نیز کمک می کند. هرچه سن مان افزایش می یابد ، بدن مان به تدریج کلاژن کمتر و کمتری تولید می کند و همین امر منجر به کاهش 80 درصدی ضخامت پوست در حدود 70 سالگی می شود. این از دست دادن در حجم و قدرت پوست ، یک عامل بزرگ در تشکیل پوست اضافه و چروک های بیشتر است. با ضعیف تر شدن ، پوست دیگر قادر به حمایت از بافت های زیر خود نیست ، به این معنی که جاذبه زمین آن را به سمت پایین سوق داده و آن را کشیده می کند. تزریق کلاژن تازه به پوست صورت ، هنگامی که علائم شلی پوست هنوز خفیف است می تواند به کاهش افتادگی (با ضخیم شدن و آبرسانی پوست) کمک کند و از بدتر شدن شرایط آن (با تقویت پوست) جلوگیری کند.

به عبارت دیگر ، این فرایند به عنوان بهترین روش جوانسازی پوست از نگاه متخصصین ، شرایط را برای جوانسازی مستمر و رو به رشد برای بافت های صورت فراهم می کند. بیمارانی که به منظور تحریک کلاژن ، از روش لیفت با نخ استفاده می کنند ، متوجه بهبود تدریجی در تون و استحکام پوست خود خواهند شد. زمانی که نخ در زیر پوست قرار می گیرد ، پاسخ شفابخش بدن به طور مداوم فعال است ، زیرا بدن می خواهد مناطق بخیه شده را “التیام بخشد” و بخیه ها را از بافت خارج سازد. از نظر بیولوژیکی ، هنگامی که بدن وجود جسمی خارجی در درم را حس می کند به آن واکنش نشان می دهد. خوشبختانه از آنجا که نخ هایی که در درمان لیفت با نخ در زیر پوست قرار می گیرند ، بسیار نازک و ظریف هستند ، بیمار هیچ یک از این اتفاقات را احساس نخواهد کرد. اکثر افراد پس از بهبودی کامل پوست ، به هیچ وجه بخیه های خود را حس نمی کنند.

 

فیلم لیفت با نخ

 

ترد لیفت فوری صورت : لیفت صورت تنها در یک جلسه

عوارض لیفت صورت با نخ
لیفت صورت با نخ در تهران

برای بسیاری از بیماران ، بزرگترین مزیت لیفت صورت با نخ به جای جراحی لیفت صورت ، دوره ریکاوری بسیار کاهش یافته روش لیفت با نخ است. هنگامی که بیمار جراحی صورت انجام می دهد ، به طور عمیقی بی هوش است. به این ترتیب ، بیمار باید از قبل ترتیبی دهد كه شخصی او را از بیمارستان مرخص كند. همچنین اکثر بیماران جراحی لیفت صورت حداقل به مدت سه روز پس از عمل جراحی ، به کمک و مراقبت شبانه روزی نیاز دارند. علاوه بر این ، اگر بیمار ، کودک در خانه داشته باشد ، ممکن است به گرفتن پرستار کودک نیز نیاز باشد. معمولاً بیماران تحت جراحی فیس لیفت به یک یا دو هفته مرخصی برای بهبودی نیاز دارند.

ترد لیفت ابرو

اما در مقابل ، دوره ریکاوری لیفت با نخ نسبتاً آسان است. این روش می تواند تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی انجام شود ، به این معنی که بیماران پس از اتمام پروسیجر می توانند بلافاصله به خانه منتقل شوند و از خود مراقبت کنند. با وجودی که برخی از بیماران بعد از لیفت با نخ کمی احساس درد ، قرمزی و تورم را تجربه می کنند و بنابراین مایل هستند که بقیه روز را در خانه بگذرانند ، اما بیشتر آنها می توانند بلافاصله به محل کار خود بازگردند. مصرف داروهای مسکن قوی به ندرت پس از لیفت با نخ مورد نیاز است ، و همین امر بازگشت بیماران به روال عادی خود را آسان تر می سازد. بنابراین این روش برای افرادی که فرزند در خانه دارند یا شاغل هستند ، یا مشغله های بسیاری دارند ، بسیار ایده آل است.

لیفت صورت با نخ به لطف غیر تهاجمی بودنش ، خطر کمی دارد. بعد از لیفت نخ عملا هیچ خطری برای ایجاد زخم ، کبودی شدید ، خونریزی یا عوارض دیگر وجود ندارد. در موارد نادر ، بیماران ممکن است ناراحتی ، عفونت یا مشهود شدن بخیه های زیر پوست خود را تجربه کنند. اگر این اتفاق بیفتد ، بخیه ها به سادگی برداشته می شوند و صورت بیمار به حالت اولیه خود باز می گردد.

لیفت گونه با نخ

در آخر ، از آنجا که لیفت صورت با نخ نسبت به جراحی لیفتینگ صورت بسیار آسان تر عمل می کنند ، بسیار مقرون به صرفه تر محسوب می شود.

بر اساس همین فاکتورها به جرات می توان گفت بهترین روش جوانسازی و لیفت صورت ، لیفت با ترد یا نخ محسوب می گردد.

 

هزینه لیفت صورت بدون جراحی

لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد
ترد لیفت فوری صورت

قیمت لیفت نخی بسته به عمق مشکل پوست تان ، این که در چه ناحیه ای نخ را دریافت می کنید ، تجربه پزشک و سایر عوامل ، متفاوت است.

جهت اطلاع دقیق از قیمت لیفت با نخ کلیک کنید.

 

ترد لیفت برای چه کسانی مناسب است؟

قیمت لیفت گونه با نخ
لیفت گونه با نخ کاگ

اگرچه لیفت با نخ بسیار پر فایده است ، اما بسیار حائز اهمیت است که بیماران انتظارات واقع بینانه ای از این روش داشته باشند. در حالی که این روش مطمئناً تغییرات قابل توجهی ایجاد می کند ، اما معمولاً تنها چند میلی متر پوست صورت را بالا می کشد. به همین ترتیب ، نتیجه ای ظریف تر و طبیعی تر از عمل جراحی لیفت صورت حاصل می کنند. از این رو این پروسیجر برای بیمارانی که علائم شلی خفیف تا متوسط پوست ​​(نه شدید) را دارند ، مناسب است.

سن ایده آل برای انجام این روش ، معمولاً اواخر دهه سی تا پنجاه سالگی است ، این در حالیست که اکثر بیماران بالای 55 سال می توانند از عمل جراحی لیفت صورت بیشتر بهره مند شوند. با این وجود نخ های لیفتینگ می توانند برای بیماران مسنی که به دلایل پزشکی قادر به انجام جراحی نیستند ، جایگزین مناسبی باشند. از آنجا که این نخ ها را می توان تحت بی حسی موضعی زیر پوست قرار داد ، بسیاری از افرادی که مشکلات وابسته به سن دارند و باعث می شود از نظر جراحی واجد شرایط نباشند (مانند فشار خون بالا ، دیابت نوع دو و بیماری های قلبی و عروقی) می توانند با اطمینان خاطر از این درمان برخوردار شوند. اگر در سلامت کامل به سر می برید ، حتما با پزشک خود در مورد این که آیا این روش برای شما مناسب است یا خیر مشورت کنید.

 

لیفت با نخ چقدر دوام دارد ؟

قیمت لیفت شقیقه با نخ
قیمت بهترین مارک نخ لیفت صورت

تا به این جا احتمالا این سوال برای تان پیش آمده که لیفت صورت با نخ چقدر ماندگاری دارد ؟ در این رابطه باید گفت ، درک این نکته حائز اهمیت است که در حالی که هیچ یک از تکنیک های لیفتینگ نمی توانند نتایج دائمی داشته باشند ، جراحی لیفت صورت معمولاً نتایج ماندگارتری نسبت به نخ خواهد داشت. نتایج عمل جراحی لیفتینگ می تواند تا یک دهه ماندگار باشد ، در حالی که ماندگاری لیفتینگ با نخ عموماً از یک تا سه سال به طول می انجامد. با این حال ، به دلیل این که روش لیفت با نخ بسیار کم خطر است ، بیمارانی که از نتایج آن رضایت دارند و آن را بهترین روش جوانسازی صورت در نظر می گیرند ، معمولاً می توانند پس از جذب بخیه های قدیمی توسط بدن ، مجددا مجموعه جدیدی از بخیه های موقتی را انتخاب کنند.

 

لیفت صورت با نخ در تهران | بهترین مرکز لیفت صورت در تهران

"<yoastmark

اگر قصد دارید انجام لیفت با نخ را دارید ، یافتن یک ارائه دهنده دارای مجوز و آموزش دیده بسیار مهم است. در صورت انتخاب یک متخصص یا جراح با تجربه ، بروز عوارض احتمالی بسیار کمتر خواهد بود.

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد خدمات لیفت صورت با نخ را ارائه دهد. مرکز ما همچنین ، کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (قیطریه ، شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و زیبا باشید…

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منبع: plasticsurgery

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا