لیزر اندولیفت شکم

اندولیفت شکم | سریع ترین راه آب کردن چربی شکم

اندولیفت شکم = آب کردن چربی شکم

سریعترین راه لاغری شکم و پهلو
سوزاندن چربی شکم و پهلو

چربی شکم تنها به معنای پوشیدن لباس های گشاد و بد قواره نیست و چیزی فراتر از این ها است: هنگامی که چربی سفید، اطراف شکم و پهلوی شما را احاطه می کند، به اعماق اندام های تان نفوذ کرده و زمینه ساز مشکلات جدی سلامت در بدن تان می گردد. بنابراین چربی شکم، در عین حال دو بعد را تهدید می کند: بُعد زیبایی شناسی و بُعد سلامتی.

جشنواره تخفیف زیبایی و لیزر، دستگاه لیزر مدیواستار (اسکلپیون) 2023

مشاوره رایگان با پزشک، کلیه ایام هفته

22612171_021  22612108_021

09027610748

instagram پیج مرکز تخصصی زیبایی قلهک

instagram پیج تخصصی لیزر موهای زائد

instagram نمونه کارهای زیبایی

برای ورود به پیج اینستاگرام روی لینک مربوطه کلیک کنید

در خصوص اطلاع از چگونگی آب کردن چربی شکم ، این مطلب را تا انتها مطالعه فرمایید و با 10 روش علمی و عملی ای که در این زمینه به اثبات رسیده است، آشنا شوید. اما اگر به دنبال سریعترین راه لاغری شکم و پهلو هستید توصیه می کنیم دهمین روش را از دست ندهید ، چراکه می خواهیم یک روش نوین در برداشتن چربی شکم بدون جراحی ، اندولیفت شکم ، را به شما معرفی کنیم.

 

راه های آب كردن شكم و پهلو سریع

آب کردن شکم
اب كردن شكم بعد از سزارين

1- هیچ گاه از حرکت باز نایستید!

اگر بتوان تنها به یک روش برای آب کردن چربی شکم اشاره کرد، آن چیزی نیست جز: ورزش های هوازی. شما توسط دویدن، دوچرخه سواری، شنا کردن و خلاصه هر ورزشی که سبب شود ضربان قلب تان افزایش یابد می توانید کالری مصرفی تان را بسوزانید. زمانی که صحبت از آب کردن چربی به میان می آید، انجام تمرینات مقاومتی نیز راهگشا خواهد بود. در مطالعه ای که در سال 2011 صورت گرفت، مشخص شد 20 کیلومتر پیاده روی سریع (جاگینگ) در هفته به آب کردن چربی شکم کمک شایانی می کند.

2- به معنای واقعی “پروتئین” بخورید

البته همه به خوبی می دانید که پروتئین برای لاغر شدن و آب کردن چربی شکم لازم و ضروری است. اما در برخی رژیم های غذایی همچون پالئو از این قائده تبعیت نمی شود و این جزء اساسی نادیده گرفته می شود. اما واقعا چرا پروتئین، نقش پر رنگی در غذای مصرفی هر وعده ما ایفا می کند؟ با بالا رفتن سن، بدن شروع به تولید انسولین بیشتری می کند و این بدان خاطر است که عضلات و سلول های چربی دیگر به درستی به آن پاسخ نمی دهند. در نتیجه، انسولین منجر به ذخیره سازی چربی، به ویژه در اطراف شکم تان می گردد.

یک رژیم غذایی سرشار از پروتئین از شما در مقابل مقاومت به انسولین محافظت خواهد کرد. یکی از روش های آسان جهت افزایش مصرف پروئتین در برنامه غذایی تان، افزودن پودر ارگانیک پروتئین وِی به نوشیدنی ها، غذاهای اصلی و تنقلات تان است.

در یک مطالعه مشخص شد، زنان چاقی که 8 هفته از یک رژیم غذایی مشتمل بر 30% پروتئین، 40% کربوهیدرات و 30% چربی پیروی می کردند، به نسبت زنانی که 16% پروتئین، 55% کربوهیدرات و 26% چربی دریافت می کردند به طور چشمگیری چربی بیشتری (شامل چربی شکم) از دست دادند.

3- مصرف به وفور چربی های چند غیر اشباع

بر اساس مطالعه ای در سال 2014، چربی های اشباع شده (چربی های مضر) به نسبت چربی های چند غیر اشباع (چریی های مفید) بیشتر در نواحی شکم تجمع می یابند. هنگامی که از شرکت کنندگان در این مطالعه خواسته شد به مدت یک هفته، هر روز 750 کالری (اعم از روغن آفتاب گردان یا چند غیر اشباع) بیشتر مصرف کنند، مشخص شد که افزایش وزن قبلی شان بیشتر در ناحیه چربی احشایی بوده، حال آن که اضافه وزن اخیر آن ها در اثر افزایش توده عضلانی شان بوده و تجمع چربی کمتری داشته اند. بنابراین این معادله به سادگی حل می شود: چربی های چند غیر اشباع، چربی هایی هستند که در آجیل، دانه های مفید و ماهی وجود دارد و به شما در آب کردن چربی شکم کمک شایانی می کنند.

4- سرکه، سرکه و باز هم سرکه، البته از نوع سیب

بر اساس یک بررسی در ژاپن در سال 2009، افراد چاقی که به مدت 8 روز، یک یا دو قاشق غذا خوری سرکه سیب در طول روز مصرف کردند، شاهد کاهش چشمگیر چربی بدن، به ویژه چربی احشایی بودند. به طور کلی، نظریه این است که اسید استیک موجود در سرکه سیب، پروتئینی تولید می کند که سبب آب کردن چربی ها می شود.

5- انجام حرکات یوگا

در یک مطالعه در سال 2012، زنانی که پس از یائسگی به مدت 16 هفته یوگا انجام دادند، به طور قابل توجهی با کاهش میزان چربی احشایی مواجه شدند. اگر جزء آن دسته افرادی هستید که به انجام یوگا علاقه ای ندارند، می توانید هر ورزش آرامش بخش دیگر و یا حتی تنفس عمیق را نیز امتحان کنید. هدف از این امر تنها کاهش میزان هورمون استرس یا همان کورتیزول است که با چاقی ناحیه شکم در ارتباط است.

6-  جهت به خواب رفتن زودتر اقدام کنید

مطالعاتی که در سال 2010 صورت گرفت، نشان می دهد که خوابیدن کمتر از 5 ساعت منجر می شود چربی ناحیه شکم به طور قابل توجهی افزایش یابد. همانطور که احتمالا تا کنون می دانید، بدن به 8 ساعت خواب مفید نیاز دارد که این زمان جهت آب کردن چربی شکم نیز ایده آل است.

7- حتی آخر هفته ها هم دیر نخوابید!

مطالعات جدید نشان داده است زنانی که هر شب راس ساعت مشخصی به رختخواب می روند و هر روز در ساعت معینی بیدار می شوند، چربی کمتری در بدن دارند. عادات خواب نامنظم سبب می شود ساعت درونی تان از نظم و کنترل خود خارج شود و این امر به نوبه خود منجر به ترشح هورمون های ذخیره سازی چربی، مانند کورتیزول می گردد.

8- ملکه این چای باشید!

محققان دریافتند ورزشکارانی که در کنار ورزش از چای سبز استفاده می کنند، به نسبت افرادی که تنها ورزش می کنند و چای سبز نمی نوشند، چربی شکم کمتری دارند. چای سبز، حاوی آنتی اکسیدان هایی است که کاتچین نام دارند. در مطالعه ای مشخص شد، به طور روزانه مصرف 625 میلی گرم، معادل 2 تا 3 فنجان چای سبز تاثیر به سزایی در آب کردن چربی شکم دارد.

9- تا می توانید فیبر مصرف کنید

احتمالا تا کنون به اهمیت فیبر در برنامه غذایی پی برده اید؛ بنابراین برای آب کردن چربی شکم حتما آن را در وعده های غذایی خود بگنجانید. در مطالعه ای در سال 2011 از شرکت کنندگان خواسته شد میزان فیبر مصرفی خود را به 10 گرم (معادل 2 سیب کوچک، یک فنجان نخود فرنگی یا نصف فنجان لوبیا چیتی پخته) در روز افزایش دهند. پس از بررسی ها مشخص شد کاهش 3.7 درصدی در چربی احشایی آن ها طی 5 سال حاصل شده است.

 

10- اندولیفت شکم

اندولیفت شکم
اندولیفت چربی شکم

یکی از را های اب كردن چربي شكم با ليزر اندولیفت (Endolift®) امکان پذیر است. اندولیفت یک درمان لیزری با حداقل تهاجم جدید است که کل بدن شما را بازسازی می کند.

اگر در فکر از دست دادن چربی و برداشتن چربی شکم بدون جراحی هستید ، ما به شما لیزر اندولیفت شکم را توصیه می کنیم. اندولیفت چربی شکم یک درمان مبتکرانه جدید برای شما مناسب محسوب می شود که مزایای متعددی را به دنبال دارد.

اندولیفت شکم یک روش سریع، بدون درد و بدون توقف

این درمان دقیقا همان مزایای جراحی لاغری را ارائه می دهد با این تفاوت که در آن خبری از تیغ جراحی ، اسکار ، بیهوشی و درد نیست. اندولیفت نتیجه تحقیقات تکنولوژیکی و پزشکی پیشرفته ای است که بر نحوه دستیابی به نتایج عمل جراحی متمرکز شده است ، اما از معایب مرتبط با جراحی سنتی مانند دوران ریکاوری طولانی مدت ، پیامدهای جراحی و قیمت های گزاف اجتناب ورزیده است.

نحوه عملکرد لیزر اندولیفت شکم چگونه است؟

اندولفیت یک درمان درون بافتی (بینابینی) است و از طریق فیبرهای نوری ریز نوری یکبار مصرف ، نازک همچون مو تولید می کند که به راحتی در زیر پوست وارد هیپودرم سطحی می شود. سپس گرمای انتخابی ناشی از لیزر چربی را ذوب می کند ، که از سوراخ های ورودی میکروسکوپی در ناحیه تحت درمان بیرون می ریزد. این به طور همزمان باعث جمع شدن فوری پوست و کاهش شلی و افتادگی پوست به لطف فعال شدن نئو کلاژنزیس و عملکردهای متابولیک در ماتریکس خارج سلولی می شود. سفت شدن پوست در اثر اندولفیت با انتخاب پذیری پرتو لیزر مورد استفاده ، یعنی با برهم کنش خاص نور لیزر که به طور انتخابی به دو هدف اصلی بدن انسان را نشانه می گیرد ، مرتبط است: آب و چربی.

مدت زمان انجام اندولیفت به بدن شما بستگی دارد که از 5 دقیقه تا نیم ساعت است. این درمان نیازی به دوره ریکاوری ندارد و طی چند ساعت امکان بازگشت به فعالیت های عادی وجود دارد.

نتایج فوری و ماندگاری لیزر اندولیفت

نتایج روش اندولیفت نه تنها بلافاصله قابل مشاهده است، بلکه تا چند ماه پس از انجام بهتر نیز می شود ، زیرا به واسطه آن کلاژن بیشتری در لایه های عمیق پوست تولید می شود. بهترین زمان ایده آل برای مشاهده نتایج قطعی پس از 6 ماه است.

به طور معمول تنها یک جلسه درمان مورد نیاز است، اما مانند همه روش ‌های دیگر ، پاسخ و مدت ماندگاری لیزر اندولیفت در هر فرد متفاوت است و اگر پزشک لازم بداند ، می توان درمان را تکرار کرد.

هزینه اندولیفت شکم

قیمت اندولیفت بر اساس عوامل مختلف از جمله تجربه پزشک و میزان مشکلی که خودتان دارید ، متفاوت است. اما به طور کل ، هزینه اندولیفت لاغری در نهایت بسیار مقرون به صرفه تر از سایر روش های لاغری و از بین بردن چربی خواهد بود و هزینه های آن به مراتب بسیار پایین تر از جراحی تمام خواهد شد. با این حال برای اطلاع از قیمت لیزر اندولیفت می توانید به این صفحه مراجعه کنید.

 

اندولیفت در تهران

بسیار خرسندیم اعلام کنیم که مرکز زیبایی ما با بهره گیری از بهترین پزشکان و متخصصین زیبایی و هم چنین بهترین و با کیفیت ترین مواد، افتخار دارد خدمات اندولیفت صورت و بدن را ارائه دهد. مرکز ما همچنین ، کلیه خدمات زیبایی ، پوست و مو، و لیزر را در محدوده شمال تهران (قیطریه ، شریعتی ، قلهک ، دروس ، ظفر ، زرگنده ، میرداماد ، تجریش ، فرمانیه ، پاسداران) به شما عزیزان ارائه می دهد.

شما می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر و همچنین اخذ نوبت از این مرکز به این صفحه مراجعه کنید.

شاد و سلامت باشید.

تحقیق و ترجمه: مینو زرفش

منابع: preventioncranleyclinic

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا